Hugo Leijtens en Job van Beekhoven – de financiële gevolgen van georganiseerde misdaad

Aflevering afspelen

In deze aflevering van de Leaders in Finance Compliance Podcast spreken we met Job van Beekhoven, hoofd RIEC Amsterdam, en Hugo Leijtens, co-founder van Cense en expert criminele geldstromen bij RIEC Zeeland West-Brabant.

Hoe sterk is de verwevenheid van onder- en bovenwereld in Nederland, en welke rol spelen notarissen, de Kamer van Koophandel en andere poortwachters daarin? Wat betekent de opkomst van crypto en blockchain voor witwasstromen en georganiseerde misdaad? Hoe spoor je financiële signalen op, en wat vraagt dat van samenwerking tussen publieke en private partijen? En Hebben financiële instellingen bovendien genoeg prikkel om hier écht in te investeren?

We bespreken concrete casussen, kijken naar wet- en regelgeving en de noodzaak van betere samenwerking. En natuurlijk delen Job en Hugo hun tips voor compliance officers en andere professionals in de financiële sector.

Luister nu!


Hugo Leijtens en Job van Beekhoven te gast bij de Leaders in Finance Compliance Podcast

***

—> Volg de Leaders in Finance Compliance Podcast via Linkedin.

—> De Leaders in Finance Compliance Podcast wordt mede mogelijk gemaakt door CenseDeloitteKayak, Rabobank, en Osborne Clarke.

–> Wanneer lezen beter uitkomt dan luisteren dan is hier de transcriptie te vinden: Job van Beekhoven en Hugo Leijtens transcriptie

Meer hiervan

Aflevering 163